PLKoloniaRP

Forum serwera GMP PLKoloniaRP


#1 2012-02-27 17:04:42

Debero

Moderator

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 22
Punktów :   

Kodeks '' Kim są Bandyci ? ''

Opowieść o Bandytach :

'' Bandyci to jednoznaczni złodzieje i mordercy jednakże Bandyci są skryci zawsze coś ich kusi żeby kogoś okradli ale ,, Bandyci wszędzie Bandyci '' tak to prawda jednak naszym prawdziwym schronieniem jest mój obóz więc przejdę na inny temat nasze motto to : ,, Okradamy bo dzięki temu żyjemy ! '' Kradniemy najczęściej po Zmierzchu a gdy nastanie Świt ? Cóż wracamy do mojego obozu i zdrowiem innych z naszej Bandy popijamy piwem a na przekąskę może trochę chleba z mięsem ? Dobrze ale jeśli co jakiś Rabuś, Zbój, czy Bandyta przyjdzie do mnie i mi powie co się stało to staramy się jak najlepiej by Przeżyć ! Dobrze od zwerbowania Rabusie uczą się posługiwania Lekkim mieczem i łukiem oraz najważniejszym : skradaniem i złodziejstwem ale od czasu gdy ci cholerni ludzie ze Starego i Nowego obozu no i tych świrów z Sekty dopadł szał zabicia mnie nie mam czasu żeby kogokolwiek okraść no i werbuje coraz więcej ludzi ale wiem że będę miał ich mało ludzie tak kryją się w lasach, na wzgórzach, w malutkich obozach zabiorę ich do swego obozu i będą Rabusiami, Zbójami i Bandytami ! Dobrze dojdę dalej Rabusie to zdolni Kieszonkowcy , Zbóje to Otwieracze zamków a Bandyci to skryci mordercy ale jako herszt wyznaczam różne zadania. ''

Ostatnio edytowany przez Debero (2012-03-04 19:57:45)


file:///C:/Users/Darko/Desktop/m3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jpog-center.pun.pl www.thesims2.pun.pl www.lotr-katahha.pun.pl www.ar.pun.pl www.pielegniarstwo.pun.pl